Tekmovalci

stran v izdelavi

Ženska gimnastika

STOPENJSKI TEKMOVALNI SISTEM

1. stopnja

IMG_3337_1

Horvat Terezija
Kapš Meta
Vidic Kaja

2. stopnja 

IMG_3351_1

2. Stopnja do 9 let

Čengija Lara
Ilovar Mimi
Jordan Cujnik Lara
Jordan Cujnik Nika
Lalić Gaja
Preskar Darja
Prijanovič Vita
Rifelj Neja
Riznič Brina
2. Stopnja nad 9 let
Sadek Katarina
Testen Hana
Zrimšek Mia

 

3. stopnja 

IMG_3362_1
3. Stopnja do 10 let
Klobučar Gaja
Nahtigal Lana
Preskar Marija
Prijanovič Katja
Primc Lina
Strmole Lucija
Zajc Angelika
3. Stopnja nad 10 let
Bogataj Ajda
Jaskić Ajla
Jeršin Kim
Klobčaver Ula
Lalić Luna

4. stopnja

IMG_3384_1
Bizjak Trina
Brajer Alina
Emeršič Živa
Ilovar Neža
Korbar Ana
Kregulj Živa
Radež Olina
Šterk Klara
Udovič Ema

4. stopnja 13+, 5. stopnja, 6. stopnja in 7. stopnja

IMG_3397_1

4. stopnja 13+

najboljši tekmovalki 4 stopnje 13+

Bevc Jana
Šiler Tara

5. stopnja

najboljše v 5. stopnji

Neža Erpič
Horvat Trunkelj Mojca
Kovač Neva
Oberč Lana
Primc Pia
Purkat Petra
Skube Hana
Trampuš Maša
Ulaga Lisa
Vrhovnik Tisa

6. stopnja

 

Klara - najboljša v 6. stopnji

Udovč Klara

7. stopnja

 

Sara - najboljša v 7.stopnji

Letić Sara

 

MEDNARODNA KATEGORIJA

 

Starejše deklice (ŽŠG)

Erpič Neža

 

Kadetinje (ŽŠG)

Oberč Lana

 

Mladinke (ŽŠG)

Kapš Pija
Zaman Maja

 

 

Moška gimnastika

Moška športna gimnastika – Obvezne vaje 1

Bat Žiga

Moška športna gimnastika – Obvezne vaje 2

Črtalič Mark
Kovač Erazem
Kovač Gašper
Marš Pino

Moška športna gimnastika – Obvezne vaje 3

Ilovar Luka
Špes Lev

Moška športna gimnastika – Člani

lukaside4
Bojanc Luka

 

Gimnastika za vse

Gimnastika za vse – Mlajši dečki (M)

Kulovec Val
Luzar Oskar
Oblak Arne
Robek Tilen
Udovič Val

Gimnastika za vse – Starejši dečki (M)

Vidmar Jakob

Hvala Jakob

Brodnik Tim

Kapš Miha

 Gimnastika za vse – Mladinci (M)

Gimpelj Jakob

Gimnastika za vse – Člani (M)

Suša Žan

Akrobatika – Cicibani (AKR)

Bat Žiga
Kovač Erazem
Kovač Gašper
Marš Pino

Akrobatika – Mlajši dečki (AKR)

Črtalič Mark
Ilovar Luka
Kulovec Val
Luzar Oskar
Oblak Arne
Robek Tilen
Špes Lev
Udovič Val

Akrobatika – Starejši dečki (AKR)

DSC03023_1

Brodnik Tim
Hvala Jakob
Kapš Miha
Vidmar Jakob

Akrobatika – Mladinci (AKR)

Gimpelj Jakob

Akrobatika – Člani (AKR)

Suša Žan