Uspehi 2014

Gimnast Luka Bojanc z osmimi medaljami,
Novi Sad, december 2014

V soboto in nedeljo 6 in 7 12. 2014, je v Novem Sadu potekal mednarodni gimnastični turnir.Nastopali so gimnasti iz 18 držav.

Sobotna tekma je štela za kvalifikacije za nedeljsko tekmo po posameznih orodjih in za mnogoboj. Luka je v mnogoboju osvojil tretje mesto in se uvrstil v finale na vseh orodjih. Tako je na bradlji in krogih zaostal le za Jordancem. Na parterju, konju in drogu pa je osvoji tretje mesto.

To je lepa vzpodbuda za učenje novih elementov, ki vodijo k še večji konkurenčnosti v mednarodnem merilu.

Sara Letič in Pia Primc državni prvakinji
Ljubljana, november 2014

Tako deklice kot dečki so bili zelo uspešni in  v društvu so ponosni na kar dva usvojena naslova državnih prvakinj.  Pia Primc je zmagala na 4.  stopnji 13+, Sara Letić pa v zahtevni konkurenci  5. stopnje.  Obe sta pokazali, da sta dobro pripravljeni in da bomo v tej sezoni še slišali zanju..

Luka Ilovar, Mark Črtalič 5. mesto na državnem prvenstvu,

Moško gimnastiko so tokrat zastopali 4 telovadci. Med tekmovalci OV 2 je Luka Ilovar zasedel 5. mesto.  Prav tako je bil 5. Mark Črtalič med tekmovalci OV 1. Ker društvo še nima pravega naslednika po Luki Bojancu, sta ti dve uvrstitvi lepa vzpodbuda za nadaljnje delo z dečki.